#1 ONLINE compliance officers MEETup

W ostatnim wpisie pisałam o planowanej organizacji warsztatów online, do udziału w których teraz serdecznie Cię zapraszam. Warsztaty kieruję przede wszystkim do oficerów compliance oraz tych wszystkich, którzy na co dzień dzielnie zmagają się z problemami i wyzwaniami z obszaru „świata” compliance.

Tylko 8 miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Obecna sytuacja spowodowana COVID-19 zapewne ma i będzie miała niemały wpływ na utrzymanie systemu zarządzania zgodnością.  To nie tylko wyzwania w obszarze legal compliance, ale również wyzwania związane z “utrzymaniem” postępowania zgodnego z wartościami, którymi kierują się przedsiębiorstwa. No właśnie, bo czy w dobie kryzysu, trudnej sytuacji, zagrożenia – nasze wartości jako firmy lub wartości poszczególnych pracowników, kontrahentów mogą ulec zmianie?  A jeżeli TAK, to co to oznacza z perspektywy oficera compliance?

Z jakimi wyzwaniami obecnie się zmagamy? Z jakimi będziemy? Jak temu zaradzić? Jak …? 

Zapraszam na obiecany pierwszy #1 ONLINE compliance officers MEETup, podczas którego przede wszystkim będziecie mogli popracować nad rozwiązaniami problemów i wyzwań z obszaru compliance, tych obecnych i nie tylko. Co jeszcze?  

To nie spotkanie, na którym zobaczymy się online, “pogadamy” i znikniemy, bo to nie jest jego celem. 

Będziemy pracować konkretną metodą wykorzystywaną w pracy nad rozwiązywaniem problemów i nad konkretnym problemem. Dzięki temu będziecie mogli nie tylko rozwiązać swoje problemy, ale i zdobędziecie inspirację, pomysły, które zapewne będziecie mogli wykorzystać w swojej pracy. Co jeszcze? Poznacie i doświadczycie, w jaki niestandardowy sposób można pracować nad rozwiązaniem problemów.  To mało? Będziecie mogli doskonalić umiejętności przydatne w pracy każdego oficera compliance, a dodatkowo umiejętność w pracy w grupie.  

Jeżeli chcesz zdobyć nowe umiejętności i jesteś chętny do pracy nad rozwiązywaniem problemów i wyzwań z obszaru compliance – zapraszam! 

Do udziału w pierwszym nieodpłatnym spotkaniu zapraszam wyłącznie 8 osób. Decyduje kolejność nadsyłanych zgłoszeń.  

Kiedy?

2 kwietnia 2020 r. godz. 11:00-14:00

Żeby się zarejestrować zeskanuj kod QR